Flirt víkend s Juliette

V květnu 2019 proběhl první taneční víkend s flirt dance. Víkend se uskutečnil v prostředí krásného lázeňského města Luhačovice.

Sjela se báječná společnost žen z různých koutů republiky. A přestože se mnohé z nich do té doby neznaly, tanec je natolik sblížil, že některé zůstaly kamarádkami do dnes.

Právě tato přátelská atmosféra měla velký vliv na celý průběh víkendu. V hlavní roli byl samozřejmě flirt dance. Naučily jsme se krásnou smyslnou choreografii, kterou některé z žen dokonce i zatančily svému domácímu publiku. 😉

Kromě tance a vzájemného seznamování jsme však stihly také spoustu dalšího. Například:

  • návštěvu každoroční akce zvané „Otevírání pramenů“
  • otužování díky koupání v Luhačovické přehradě
  • a nebo „upomínkové“ focení, ze kterého si každá z žen odnesla nějakou tu fotku sebe a své proměny v nádherou, zářící bohyni.

Chcete-li nahlédnout, jak celý víkend s flirt dance probíhal, podívejte se na video, které z této akce vzniklo.

A pokud vás to naláká, můžeme se vidět už na podzim. 😉 Více informací o dalším plánovaném flirt víkendu s Juliette najdete již brzy na mém webu.

Juliette je lektorka flirt dance a PortDeBras a autorka online kurzu flirt dance "MADE". Prostřednictvím flirt dance pomáhá ženám odhalit jeho kouzlo a uvědomit si svou vlastní hodnotu. Pomocí pohybu učí ženy, aby si více vážily samy sebe, aby se měly rády a probudily v sobě bohyni, která se ukrývá v nejzazším koutku jejich duše. Více o Juliette se můžete dočíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů