Máte o sobě pochybnosti? Připadáte si obyčejná a nezajímavá?
Chcete se cítit sebejistě a být zdravě sebevědomá, ale nemáte odvahu vystoupit z davu?

I já jsem měla spoustu let sklony k sebepodceňování. Dnes už znám svou hodnotu a dokážu si vážit sebe sama. Ukážu Vám, že i Vy můžete být sebevědomou ženou. Tou, za kterou se každý s obdivem otočí.

Ještě před pár lety jsem o sobě měla stejné pochybnosti, jako dnes možná máte i Vy. Záviděla jsem ženám, které dokázaly hrdě a sebevědomě proplout místností. Často měly do krásek z módních časopisů daleko. Avšak bez sebemenší snahy si získaly pozornost okolí.

Dnes jsem lektorkou tance zvaného flirt dance. S jeho pomocí jsem i já sama objevila svou vlastní hodnotu. Vážím si sama sebe a mám se ráda. S mým sebevědomím vzrostla i má radost ze života.

V minulosti jsem vyzkoušela různé techniky pro zvýšení sebevědomí. Především pak díky tanci jsem si osvojila několik praktických cvičení, která mi pomohla změnit svůj pohled na sebe.

Ty nejjednodušší a současně nejúčinnější cviky jsem pro vás sepsala do jednoho e-booku. S jeho podporou i Vy můžete získat větší sebedůvěru.

Spolu s ní pak najdete i dostatek síly přestat dělat to, co Vám energii bere. Naopak se začnete zaměřovat na to, co Vám ji přináší.

Cvičení obsažená v e-booku
Klíč k sebevědomé ženě
Vám pomohou:

  • vidět své kvality
  • podpořit sebelásku
  • nedovolit jiným, aby Vás využívali
  • odejít z práce, která Vás psychicky ničí
  • uvědomit si, že jste důležitá a hodná lásky

Představte si, jak příjemné je kráčet sebevědomě ulicí. Vnímat, jak přitažlivá jste pro své okolí,
a užívat si každý okamžik!

S vaším sebevědomím vzroste i Vaše sebedůvěra a Váš sex-appeal.

Skvělé je, že nemusíte podstupovat hodiny různých cvičení a terapií. K tomu, abyste se stala silnou a sebevědomou ženou, postačí najít si na sebe pár minut denně. Pak už jen následujte pokyny uvedené v e-booku.

Já jsem na cestě k hledání svého sebevědomí byla sama a prošla jsem ji metodou pokus – omyl. Moc dobře tedy vím, jak těžké i pro Vás může být uvědomit si svou vlastní hodnotu. Proto Vám chci být na Vaší cestě oporou. Prostřednictvím tohoto e-booku Vám předávám své několikaleté zkušenosti a know-how.

A jaká je jeho cena?

E-book Klíč k sebevědomé ženě stojí 350,- Kč

Za tuto cenu si můžete:

  • dopřát 30 minutovou masáž
  • navštívit 2x posilovnu
  • nebo si pořídit e-book, který Vám pomůže trvale změnit Váš život

Tato investice je minimální v porovnání s přínosem, kterým pro Vás e-book jistě bude. E-book Klíč k sebevědomé ženě bude Vaším průvodcem, osobním terapeutem a důvěrníkem. S jeho pomocí se naučíte vychutnávat život plnými doušky.

Možná si říkáte, zda pro Vás bude tento e-book skutečně přínosný?!

Budu k Vám upřímná. Samotným přečtením e-booku se ve Vašem životě nic nezmění. Pokud však budete praktikovat cvičení, která jsou v něm uvedená, jistě na sobě brzy poznáte změnu. Změnu myšlení a životního postoje. A možná dříve, než Vy sama, si té změny všimne Vaše okolí. A já Vám zaručuji, že to může být jedině změna k lepšímu.

Za kvalitou obsahu e-booku si stojím. Záleží mi však na tom, abyste byla spokojená. Proto pokud po jeho přečtení zjistíte, že informace v něm obsažené pro Vás nemají žádnou přidanou hodnotu, můžete využít 30denní garance vrácení peněz.

Stačí, když mi během 30 dní od objednání e-booku napíšete e-mail, a já Vám bez dalších otázek vrátím peníze za e-book v plné výši zpět.

V e-booku Vás krok za krokem provedu jednotlivými cvičeními. Přeji si, aby pro Vás celá cesta byla co nejpříjemnější.

Jako dárek k zakoupenému e-booku ode mě dostanete také následující bonusy, a to zcela ZDARMA:

BONUS č. 1: Audio verze cvičení "Vnitřní zrcadlo"

Někomu vyhovuje více psaný text, někomu zase audio. Jelikož chci, abyste si veškerá cvičení mohla maximálně vychutnat, připravila jsem pro Vás i audio verzi tohoto cvičení. Stačí si ji jen stáhnout do mobilního telefonu a můžete si cvičení vychutnat třeba i o polední pauze v práci.

BONUS č. 2: Doplňkové video k "Dechovému cvičení"

Jelikož jsem zastánce toho, že pohybová cvičení je lepší vidět, neboť u čtení textu může dojít ke špatnému výkladu psaných pokynů, připravila jsem pro Vás toto krátké výukové video. Provedu Vás v něm základními pohyby, které při dechovém cvičení využijete.

BONUS č. 3: Doplňkové video k "Dotykovému cvičení"

Stejně jako u bonusu č. 2 i zde se jedná o video s ukázkou pohybu, který tentokrát využijete při dotykovém cvičení.

Pomůže Vám, abyste si toto cvičení mohla skutečně naplno vychutnat a užít.

BONUS č. 4: Osobní deník

E-book sám Vám život nezmění, to můžete jen Vy. Je však potřeba jednat a vydat se na cestu. Osobní deník bude na této cestě Vašim průvodcem i důvěrníkem. Můžete si do něj zaznamenávat své pocity a dojmy, pokroky a změny. Stačí si ho jen vytisknout a můžete začít.

Konkrétní doporučení, jak s deníkem pracovat, naleznete na jeho prvních stranách.

Co o e-booku říkají čtenářky?

"Tento nadupaný e-book mě moc mile překvapil. Připomněl mi,že některé věci už dávno vím a hezky se mi uložily tam, kam na ně sedá prach. Vědět nestačí, je třeba konat. Ve své homeopatické poradně se téměř denně setkávám se ženami, které se sebevědomím potřebují pomoci. Díky, že jsi to tak hezky zpracovala. Ráda budu Tvůj e-book doporučovat svým klientkám. Je praktický, plný důležitých informací, konkrétních kroků a ještě k tomu zábavný."
Veronika Ježkováhomeopatka a lékárnice (www.veronikajezkova.cz)
"Kdo z nás by nechtěl vlastnit klíč k vlastnímu sebevědomí? Já ano. A nejlépe ho někam schovat, aby nám ho nikdo nemohl vzít. A to je právě ono, naše sebevědomí je uvnitř nás a v uzdravení naší duše. Kouzlo flirt dance jsem objevila dva roky dozadu a naprosto se ztotožňuji s tím, co Juliette popisuje ve svém příběhu. Živě si pamatuju tu první nejistotu, pohled do zrcadla a ten následný rozkvět, když jsem pocítila krásu pohupujících se boků (i toto vás čeká po přečtení e-booku). E-book doporučuji všem ženám, které chtějí objevit klíč k vlastnímu sebevědomí. Těm, které chtějí vodítko, jak se na sebe napojit a zamilovat se - do sebe."
Daniela Vaněčkováautorka knihy Dvanáct měsíců před a po (www.danielavaneckova.cz)
„Tato kniha mi pomohla k tomu, abych se cítila lépe a mohla jsem si konečně sama sebe více vážit. A věřím, že každá žena, která toto bude číst a každý den procvičovat a zapisovat si své dojmy, zjistí, že někdy opravdu stačí málo, aby se cítila lépe a krásněji. A nakonec i třeba zjistí, že se nepotřebuje hnát za něčím, co tato společnost vyžaduje, ale půjde si svou cestou, aby byla šťastná a spokojená. A třeba se i časem odváží přijít mezi ostatní ženy na lekci a zatancuje si flirt dance.“
Aneta F.

Staňte se i Vy sebevědomou ženou, která zná svou hodnotu a ví, co chce. Ženou, která si umí užívat života a radovat se z maličkostí. Stačí Vám k tomu tak málo! Jen pár minut denně a můžete od základů změnit svůj život.

Objednejte si e-book PRÁVĚ TEĎ a staňte se ženou, která je silná a pro své okolí po všech stránkách přitažlivá.