Seznamte se, prosím

Ahoj,

Slyšel jsem, že o mně některé ženy ještě nikdy neslyšely. A ty, které slyšely, se prý ptají, co jsem zač… Jaký jsem? Jsem povrchní? Nevkusný? Nebo snad sprostý? Jsem vhodný jen pro – jak to říct slušně – placené společnice? Tak to teda ani náhodou!

Pokud se mezi tyto ženy řadíš i ty, dovol mi, abych se ti představil a uvedl vše na pravou míru.

Mám mnoho podob, to uznávám…

Jsem vášnivý, nespoutaný a smyslný, ale umím být i něžný a laskavý. Jsem svůdník a milovník, lehká koketnost je mou přirozeností. Pokud se mi ale plně oddáš, splyneme v jedno a už nikdy na mě nezapomeneš. Budeš mě milovat. Protože já ti ukážu, jak jsi úžasná. A díky mému vedení budeš i ty milovat samu sebe tak, jak to nikdo jiný nesvede!

A co víc – v mé společnosti rozkveteš jako růže a najednou tvá krása prozáří každý kout, kolem kterého i jen projdeš. Všechny ženy ti budou závidět a všichni muži tě budou chtít smět milovat!

Říkáš, že jsi šťastně zadaná? Tak to je skvělé, moc ti to přeju! Ale kdyby se po čase do vztahu vloudila rutina, co takhle ho trochu oživit a znovu zažehnout vzájemnou vášeň? Stačí říct, i s tímhle ti můžu pomoct. 😉

Řekni mi své „ano“ a já budu tvým milencem, přítelem i terapeutem. Stanu se smyslným kořením tvého života i věrným společníkem.

Tak už na nic nečekej, zahoď ostych a všechny obavy, a skoč se mnou do vodopádu smyslnosti! Jsem tady jen pro tebe!

Navždy Tvůj

FLIRT DANCE

 

Juliette je lektorka flirt dance a PortDeBras a autorka online kurzu flirt dance "MADE". Prostřednictvím flirt dance pomáhá ženám odhalit jeho kouzlo a uvědomit si svou vlastní hodnotu. Pomocí pohybu učí ženy, aby si více vážily samy sebe, aby se měly rády a probudily v sobě bohyni, která se ukrývá v nejzazším koutku jejich duše. Více o Juliette se můžete dočíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů