Se svatbami se roztrhl pytel

Každý, kdo se podílí na těchto velkých událostech (fotografové, svatební a cateringové agentury aj.), mi jistě potvrdí, že letos svatební sezóna již začala. Některé nevěsty si však chtějí svatební oslavu, či takzvanou rozlučku se svobodou trochu zpestřit. Proto i já jsem letošní svatební sezóny více a více součástí, a to prostřednictvím tzv. „rozlučkových“ seminářů, o které je stále větší zájem.

Příprava na roli novo-manželky?

Sama ze své zkušenosti vím, že my ženy máme často hlavu plnou myšlenek na to, co se smí a co se naopak pro slušnou dámu nehodí. Předsudky nás svazují a stále nás tlačí do role, která nám není přirozená, ale kterou jsme s výchovou nevědomky přijaly.

Přitom každá z nás má tisíc tváří a jenom pokud si dovolíme projevit se ve všech těchto svých podobách, teprve pak budeme opravdu šťastné. Proto miluji flirt dance. Je to tanec, který ženám umožní projevit se ve všech svých utajených podobách.

„Rozlučkové“ semináře mou nabídku kurzů rozšířily poměrně nedávno, když mě oslovila jedna nevěsta se zájmem o podobný seminář. Nevěsta si vybrala písničku a já měla vytvořit choreografii, kterou by pak společně s družičkami zatančila ženichovi na svatbě jako překvapení.

Uvnitř nás je mnohem víc

Dostala jsem indicie, že nevěsta je spíše plachá a cudná, i když správně střelená holka. Řeknu vám, byla to výzva! Jak vytvořit choreografii, která má být hodně ženská, ale současně decentní, na píseň „Man! I feel like a woman!“?

Do úkolu jsem se vrhla s chutí a co víc, holky to tak nadchlo, že se ze semináře nakonec vyklubal minikurz, při kterém jsme si všechny užily spoustu zábavy a legrace.

Když jsem viděla video ze svatby, byl pro mě tou největší odměnou překvapený úsměv ženicha a hrdý a spokojený výraz nevěsty, když tuhle choreografii na svatbě svému teď už choti, tančila. Holky byly úžasné!!! Krásné a sexy! Je vidět, že jim flirt dance pomohl projevit svou jinou ženskou stránku a sklidily za to ohromný úspěch.

A i když občas trošku neplánovaně pozměnily choreografii, výsledek byl pro mě naprosto dokonalý! Víte proč? Protože bylo vidět, že si to holky náležitě užívají! A o tom to je…

Pokud i vy chcete mít tak trochu jinou rozlučku se svobodou, anebo chcete překvapit manžela na oslavě narozenin,kontaktujte mě a společně něco vymyslíme. 😉

Juliette je lektorka flirt dance a PortDeBras a autorka online kurzu flirt dance "MADE". Prostřednictvím flirt dance pomáhá ženám odhalit jeho kouzlo a uvědomit si svou vlastní hodnotu. Pomocí pohybu učí ženy, aby si více vážily samy sebe, aby se měly rády a probudily v sobě bohyni, která se ukrývá v nejzazším koutku jejich duše. Více o Juliette se můžete dočíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů