ON nebo OFF?

Co vy a online kurzy? Baví vás tančit/cvičit podle videí? Abych byla upřímná, osobně mám nejradši, když se společně sejdeme v tanečním sále…

Můžu tak průběžně sledovat vaše pokroky a v případě potřeby podat pomocnou ruku. Zkrátka můžu lépe reagovat na vás a vaše potřeby, a pomáhat vám, abyste domů odcházely dobře naladěné a s vědomím, že jste si lekci opravdu užily.

Jasně, online můžu taky pomoct a poradit, ale to si o tu pomoc či radu musíte nejprve říct. A když je pro člověka něco nového, mnohdy ani neví, na co se má zeptat. Souhlasíte?

Když jsem se rozhodla, že budu učit flirt dance, bylo mou velkou motivací dostat tento tanec k co největšímu množství žen.

Chtěla jsem cestovat po republice a umožnit tancovat i ženám, které nebydlí v Praze, Brně, Ostravě nebo Olomouci. V té době – a vlastně asi ani dnes – kurzy flirt dance v jiných městech a obcích neprobíhaly. (A nebo se mi je aspoň nepodařilo „vygooglit“.)

K této myšlence se postupně vracím a pomalu plánuju workshopy mimo mé domovské Brno. Na druhou stranu ale nemůžu být všude a vyhovět všem. A právě tento problém mi pomáhají řešit online kurzy. Online spolu totiž můžeme být kdykoliv a kdekoliv.

A přestože mám nejradši živá setkání, do svých online kurzů vkládám celé své srdce. Přiznávám, že je někdy celkem náročné trávit hodiny „povídáním sama se sebou“ a mám chuť to zabalit. Ale když si pak představím, že na druhé straně jste vy, neobyčejně obyčejné ženy, které chtějí tančit, hned se mi pracuje líp.

Najednou je mi jedno, jak dlouho trvalo naaranžovat prostředí nebo nastavit světlo. Zkousnu i techniku, která mou práci občas bojkotuje. Jsem totiž přesvědčená, že i kdyby můj online kurz potěšil jen jednu jedinou ženu, má to smysl!

Vážím si důvěry každé z vás, které jste se mnou už nějakou tu online lekci absolvovaly. Některé z vás mi píšete, že si kurzy procházíte opakovaně a stále vás baví. Děkuji za to!

Pokud i vy ostatní máte chuť se se mnou roztančit „online“, mrkněte na mou nabídku online kurzů. Třeba vás některý osloví. 🙂 A všem můžu už dnes prozradit, že nový online kurz bude hotový během několika málo dní… Jste zvědavé? 😉

Juliette je lektorka flirt dance a PortDeBras a autorka online kurzu flirt dance "MADE". Prostřednictvím flirt dance pomáhá ženám odhalit jeho kouzlo a uvědomit si svou vlastní hodnotu. Pomocí pohybu učí ženy, aby si více vážily samy sebe, aby se měly rády a probudily v sobě bohyni, která se ukrývá v nejzazším koutku jejich duše. Více o Juliette se můžete dočíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *