Každý učitel má své žáky

Co šílíš? Zbláznila ses? Ty vážně nejsi normální! Tyhle a podobné věty slýchám stále častěji. Proč? No možná proto, že jsem asi doopravdy blázen…

Jsem lektorkou flirt dance a autorkou několika e-booků na toto téma. Je to tanec, který naprosto miluju a který se stal nedílnou součástí mé osobnosti a mého života. Jak ráda často říkám, není to jen tanec. Pro mě je to určitá forma meditace, relaxace a uvolnění. Flirt dance mě naučil mnoho věcí. Především vážit si sama sebe a mít se ráda. Nesobecky, ale opravdově.

Proč jsem se rozhodla učit?

Možná to bude znít přehnaně, ale mou touhou je seznámit s tímto tancem co nejvíce žen, aby si každá mohla vychutnávat dary, které dal mně. Často se setkávám s lidmi, kteří jej vůbec neznají a nevědí, co to je. A jelikož je flirt dance mou vášní, ráda si o něm i povídám.

Při představování tohoto tanečního stylu mi přijde naprosto samozřejmé ženám říct nejen to, jaký přínos můžou ve flirt dance spatřit ony, ale také to, jaké jsou aktuální možnosti. Sama jsem absolvovala mnohé kurzy a semináře u různých lektorek a nijak se nebráním o tom předat své reference dále. A mám-li s některou lektorkou výbornou zkušenost, vyloženě ji doporučuji.

Strach z konkurence

A to je právě okamžik, kdy mi někteří říkají, že jsem se zbláznila. Proč posíláš své klientky ke konkurenci? ptají se. Ale tak to není. Neříkám jim, aby šly raději někam jinam. Jen jim říkám, jaké mají možnosti a že není nic špatného na tom nasbírat různé zkušenosti.

Ne, nemám z toho žádný profit. Vím však, že jako každá lektorka je jiná a má jiný styl, je jiná i každá návštěvnice kurzu. Každá potřebuje malinko jiný přístup, jiný rytmus, jiný styl. Mým přáním je, aby si každá žena našla to, co vyhovuje právě jí.

Neříkám, že konkurence neexistuje. Říkám jen, že všichni se můžeme učit ode všech. A každý učitel, má své žáky, kteří si ho dříve či později najdou. Takže ať už děláte cokoliv, dělejte to srdcem a hledejte vždy toho nejlepšího učitele pro vás, se kterým právě ta vaše dušička rezonuje.

A chcete-li zjistit, zda jsem pro vás tou správnou lektorkou flirt dance právě já, bude mi ctí přivítat vás na některé ze svých lekcí.

Juliette je lektorka flirt dance a PortDeBras a autorka online kurzu flirt dance "MADE". Prostřednictvím flirt dance pomáhá ženám odhalit jeho kouzlo a uvědomit si svou vlastní hodnotu. Pomocí pohybu učí ženy, aby si více vážily samy sebe, aby se měly rády a probudily v sobě bohyni, která se ukrývá v nejzazším koutku jejich duše. Více o Juliette se můžete dočíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů