Online minikurz flirt dance

Vánoce s Juliette

Vánoce
s Juliette

Chcete si na chvíli odpočinout od vánočního úklidu a pečení cukroví? Vymanit se z role hospodyně a znovu si užívat, že jste žena?

Najděte si chvíli sama na sebe a pojďte si zatančit! 🙂

Naučte se veselou a sexy vánoční choreografii a zpestřete si advent. A co víc - takový taneček u stromečku jistě potěší i partnera. 😉

Připravila jsem pro vás online minikurz flirt dance, ve kterém vás naučím choreografii na ryze vánoční song. Choreografie je jednoduchá a v kurzu ji s vámi proberu krůček po krůčku. Nebojte se, nemusíte mít roky tanečních zkušeností. Kurz jsem vytvořila tak, aby choreografii bez problémů zvládla každá z vás. 😉

Co kurz obsahuje?

5 lekcí flirt dance

Každá lekce trvá přibližně 60 min. Na začátek se trochu protáhneme. Potom si zopakujeme, co jsme se naučily v předchozích lekcích, a navážeme další částí choreografie. No a na závěr se protáhneme, aby nás druhý den nic nebolelo.

1 vánoční choreografie

V průběhu 5 lekcí se postupně naučíte kompletní choreografii na písničku Santa Tell Me, kterou pak můžete třeba jako vánoční dárek zatančit svému partnerovi a ozvláštnit si tak adventní večery. 😉

31 dní online podpory

Ve facebookové skupině, kde bude výuka probíhat, se seznámíte s dalšími ženami na podobné vlně a můžete spolu sdílet své zážitky a dojmy. A kromě toho - každý den vám budu ve skupině k dispozici i já, takže se můžete ptát na cokoliv, co vás bude zajímat. A pokud si nebudete vědět s některou částí choreografie rady, já vám pomůžu.

Kdo vás kurzem provede?

Jsem Juliette a flirt dance učím už pátým rokem. Na svých lekcích vídám, jak se díky tanci ženy mění v sebevědomé „bohyně“.

S nadšením sleduju, jak se postupně rozpouští počáteční ostych a nervozita, a jak si ženy dovolují maximální uvolnění a prožitek.

I vy můžete zažít ten pocit, kdy prostě VÍTE, ŽE JSTE NÁDHERNÁ, SMYSLNÁ A SEXY!

Jak kurz probíhá?

Kurz probíhá v uzavřené facebookové skupině, která je pouze pro účastnice kurzu.

Celkem vás čeká 5 lekcí po 60 minutách, během nichž se naučíte kompletní choreografii na písničku Santa Tell Me od Ariany Grande.

Začínáme 1. prosince 2020, kdy vám do skupiny vložím videa ke všem 5 lekcím.

Přístup k videím máte až do 31. prosince 2020, takže je na vás, jaké tempo si zvolíte. Můžete tančit každý den, nebo třeba jen jednou týdně. Zkrátka tančit můžete tehdy, kdy se vám to zrovna hodí.

K lekcím se můžete také libovolně vracet, takže můžete tančit a trénovat v průběhu celého prosince 😉

Pár organizačních nezbytností...

Kdy?

Kde?

Cena?

1. - 31. prosince 2020

v uzavřené facebookové skupině

600,- Kč

Pár organizačních nezbytností...

Kdy?

1. - 31. prosince 2020

Kde?

v uzavřené facebookové skupině

Cena?

600,- Kč

A co všechno zakoupením minikurzu získáte?

❤ Naučíte se kompletní choreografii na vánoční píseň SANTA TELL ME. (by Ariana Grande)

❤ Dozvíte se praktické tipy, jak si můžete taneční pozice přizpůsobit „na tělo“.

❤ Získáte originální dárek pro partnera. 😉

❤ Osvojíte si spoustu tanečních prvků, ze kterých si pak můžete tvořit své vlastní choreografie.

❤ Zjistíte, že bez ohledu na postavu a věk se i vy můžete cítit skvěle. Že i vy umíte být sexy!

❤ Vyčistíte si hlavu a příjemně se zrelaxujete.

Možná vás ještě napadá...

Je pro mě minikurz vhodný, i když nejsem nejmladší a nemám právě taneční figuru?

Jste žena a je vám více než 18 let? Máte chuť si zatančit? Pak je kurz vhodný právě pro vás! A je úplně jedno, jestli jste malá, vysoká, hubená nebo plnějších tvarů, jestli je vám 20 nebo 60 let. Minikurz vás naučí, že i vy se můžete cítit sexy a líbit se sama sobě.

Jsou nutné předchozí taneční zkušenosti?

Vůbec ne! Je úplně jedno, jestli jste tancem nepolíbená nebo tančíte už roky. Stačí mít chuť a odhodlání, všechno ostatní se naučíte v kurzu.

Jak dlouho minikurz trvá?

Minikurz obsahuje 5 hodinových lekcí, které vám zpřístupním ve dnech od 1. do 5. prosince. Vždy 1 lekce/den. Přístup k nim ale máte až do 31. prosince 2020. Můžete se k nim tak kdykoliv vrátit a projít si je ve svém vlastním tempu.

Co když nemám čas tančit pravidelně každý den?

To vůbec nevadí. Ke všem lekcím máte přístup až do 31. prosince 2020. Můžete tak tančit kdykoliv, kdy se vám to hodí. Třeba když manžel odejde do práce a děti usnou po obědě. 😉

Na jakou písničku je vyučovaná choreografie?

Jelikož se to VÁNOČNÍ minikurz, vybrala jsem vánoční song. Konkrétně SANTA TELL ME od Ariany Grande. Věřím, že vás bude bavit, stejně jako mě. 🙂

Jak se přihlásit?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte objednávku a uhraďte ji. Po připsání platby na účet vám pošlu e-mailem odkazem na uzavřenou facebookovou skupinu. Na ten klikněte a požádejte o přidání do skupiny.

!POZOR! Pokud máte na facebooku jiné jméno, než je uvedeno v objednávce, uveďte to v poznámce při přihlášení do skupiny.

A pak už jen vyčkejte do 1. prosince, kdy vám bude zpřístupněna první lekce. 😉*

*Do kurzu je možné se přidat kdykoliv v průběhu prosince 2020.

Těším se na vás!