Online kurz tance pro ženy

     Flirt Dance s Juliette     

Toužíte naučit se tančit, ale bojíte se, že:

 • jste na tanec dřevo?
 • budete trapná a okolí se vám vysměje?
 • jste na to už stará?
 • nemáte dostatek volného času?

A napadlo vás někdy tančit online? 😉

Vyzkoušejte si flirt dance někde, kde vás nikdo neuvidí a kde vás nikdo nebude hodnotit!

✔ Doma za zavřenými dveřmi se můžete uvolnit a tanec si užít naplno.

✔ Nemusíte řešit, jak u toho vypadáte a jestli na vás někdo kouká.

✔ Můžete tančit, až manžel odejde do práce nebo když děti po obědě usnou. Zkrátka kdykoliv, kdy se vám to hodí.

Flirt dance je smyslný tanec pro ženy, který podpoří vaše zdravé sebevědomí, sebelásku a sex-appeal. A přestože to není žádný striptýz, ocení takový taneček určitě i váš partner.

Abyste se při tanci cítila dobře a sexy, nemusíte vypadat zrovna jako Beyoncé. Ani nějaký ten špek nemusí být na škodu. Plné tvary se naopak snadněji roztančí... 😉 Stačí vědět „jak na to“ a rázem bude taneční parket jen VÁŠ!

Kdo vás kurzem provede?

Jsem Juliette a flirt dance učím už šestým rokem. Na svých lekcích vídám, jak se díky tanci ženy mění v sebevědomé „bohyně“.

S nadšením sleduju, jak se postupně rozpouští počáteční ostych a nervozita, a jak si ženy dovolují maximální uvolnění a prožitek.

I vy můžete zažít ten pocit, kdy prostě VÍTE, ŽE JSTE NÁDHERNÁ, SMYSLNÁ A SEXY!

Celý kurz jsem pro vás natočila tak, abyste měla pocit, že jsme v tanečním sále spolu. Přesto ale nemusíte nikam chodit. Potřebujete jen připojení k internetu, židli, kravatu a kousek místa.

Co v kurzu najdete?

10 výukových lekcí

Každá lekce trvá přibližně 60 min. Začneme rozcvičkou, do které je částeně zahrnuta i výuka prvků, které pak použijeme v choreografii. Zopakujeme si tu část choreografie, kterou jsme se naučily v předchozích lekcích, a navážeme další částí. No a na závěr se protáhneme, aby nás druhý den nic nebolelo. 🙂

minutovky (pomocná videa)

Pro snadnější trénink jsem pro vás připravila 7 krátkých pomocných videí. Pokud si v průběhu kurzu nebudete vědět rady, jak na nějaký konkrétní prvek, nemusíte složitě procházet všechny předchozí lekce. Jednoduše si podle názvu daného prvku najdete příslušné video a během pár minut si správné provedení zopakujete.

e-mailová podpora

Jestli budete tančit ráno, během obědové přestávky, nebo až všichni doma usnou záleží čistě na tom, jak se vám to právě hodí. Já vám jen každý týden pošlu e-mail s upozorněním, že máte zpřístupněnu novou lekci. Pro jistotu, abyste si i v tom každodenním shonu nezapomněla najít čas sama na sebe. A možná i přidám i nějaký užitečný tip. 😉

Jste zvědavá, jakou choreografii se v kurzu naučíte?
Podívejte se na ukázku:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Navíc ke kurzu získáte zcela zDARma:

 • přístup do uzavřené FB skupiny
  Abychom mohly společně sdílet své zkušenosti a zážitky, vytvořila jsem uzavřenou skupinu pouze pro členky tohoto online kurzu. Můžete si tam přijít pro radu, podporu a povzbuzení, nebo jen sdílet své zkušenosti. Pojďme se vzájemně podpořit a inspirovat.
 • přístup na 1 rok
  Zakoupením kurzu vám zůstane přístup k uveřejněným videím a dalším materiálům po dobu 1 roku. Můžete se tak ke kurzu kdykoliv vrátit.
 • online podpora
  Nebojte se, že byste se podle videí nezvládla tanec naučit. Povedu vás. A pokud byste potřebovala opravdu s něčím poradit, můžete se na mě obrátit prostřednictvím messengeru na facebooku nebo e-mailem. Nejste v tom sama. 😉

Kolik tento online kurz stojí?

Cena tohoto online kuzu je 3.500,- Kč.
Při objednání do 30.11.2023 máte 20% slevu!

A co všechno zakoupením kurzu získáte?

 Naučíte se kompletní choreografii na píseň MADE.
(píseň J. Scotta z filmu Let's dance)

Dozvíte se praktické tipy, jak si můžete taneční pozice přizpůsobit „na tělo“.

Získáte zpět své sebevědomí a sebejistotu.

Vyčistíte si hlavu a příjemně se zrelaxujete.

Osvojíte si spoustu tanečních prvků, ze kterých si pak můžete tvořit své vlastní choreografie.

Zjistíte, že bez ohledu na postavu a věk se i vy můžete cítit skvěle. Že i vy umíte být sexy!

Pořádně se protáhnete a rozhýbete.

Ale hlavně se skvěle pobavíte! 🙂

Jak mé lekce hodnotí klientky?

Ze začátku jsme se s holkama styděly, ale po 4 hodinách to opravu vypadalo jako sexy tanec a všechny jsme se cítily skvěle! Nejen, že už věřím, že Flirt dance je skutečně pro každého, ale doporučuji především Juliette. Protože její optimismus a úsměv uvolní každého.
Lucie Prušanskáwww.lucieprusanska.cz
Po dvou seminářích jsem si flirt dance úplně zamilovala. Je to druh tance, který je zábavný a dokáže probudit tu opravdovou ženskost. Přitom jednotlivé prvky nejsou až tak náročné. Juliette navíc dokáže velmi pěkně vysvětlit a ukázat. Juliette je úžasná inspirující osoba.
Eva K.klientka Juliette dance
Jsem moc ráda, že jsem díky Julii objevila činnost, která by mohla být i pro mě. Ze sportů jsem vyzkoušela kde co, ale všechno to bylo na mě moc svázané. U Flirt dance a pojetí Julie je super, že každá žena tančí, jak se jí to líbí a jak jí tělo dovolí. Rozhodně doporučuji ;-).
Anežka Mičánkováwww.anezkamicankova.cz
Flirt dance tancuji už nějakou tu dobu a Juliette je jedna z mých nejoblíbenějších lektorek v Brně. Pokud se opravdu chcete cítit jako sexy bohyně, tak neváhejte a určitě vyzkoušejte Flirt dance v Juliette dance. A věřte, že nejen tanec, ale i tuto úžasnou dračici si oblíbíte 🙂
Aneta F.klientka Juliette dance

Tak si to ještě naposledy shrneme...

Zakoupením online kurzu flirt dance s Juliette získáte:

 • 10 hodin výuky flirt dance
 • 7 pomocných videí k výuce prvků
 • 1 kompletní choreografie
 • podpora lektorky i dalších podobně naladěných žen
 • mnoho nových zážitků a zkušeností
 • a to vše na 1 ROK

Kurz jsem vytvářela tak, aby vám přinesl radost a abyste se s jeho pomocí mohla naučit kompletní choreografii. Velmi mi záleží na tom, abyste byla spokojená. Proto pokud zjistíte, že vám online kurz nevyhovuje, můžete využít 21denní garanci vrácení peněz.

Stačí, když mi během 21 dní od objednání online kurzu napíšete e-mail, a já vám bez dalších otázek vrátím peníze v plné výši zpět.

Možná vás ještě napadá...

Pro koho je online kurz vhodný?

Jste žena a je vám více než 18 let? Máte při poslechu oblíbené písničky chuť rozvlnit svoje boky? Pak je kurz vhodný právě pro vás! A je úplně jedno, jestli jste malá, vysoká, hubená nebo plnějších tvarů, jestli je vám 20 nebo 60 let. Cítit se a vypadat sexy můžete i vy! Spolu si ukážeme, jak na to. 🙂

Je nutné mít předchozí taneční zkušenosti?

Vůbec ne! Je úplně jedno, jestli jste tancem nepolíbená nebo tančíte už roky. Stačí mít chuť a odhodlání, všechno ostatní se naučíte v kurzu.

Jak dlouho online kurz trvá?

Celý kurz trvá 10 týdnů, ale přístup k němu máte 1 rok od zakoupení. Já vám každý týden pošlu e-mail s upozorněním, že máte zpřístupněnou novou lekci. Po uplynutí 10 týdnů vám ale kurz zůstává dále přístupný a vy se tak k němu můžete kdykoliv vrátit.

Co když z nějakého důvodu nebudu stíhat tempo kurzu?

Každý týden vám zpřístupním novou lekci, ale tempo kurzu si můžete přizpůsobit tak, jak vám to bude vyhovovat. Přístup ke všem lekcím vám zůstane po dobu 1 roku od zakoupení.

Na jakou písničku je choreografie vyučovaná v kurzu?

Pokud znáte film Let's dance, určitě vám bude písnička povědomá. Jmenuje se MADE a nazpíval ji Jamie Scott. Trvá celkem 2:17 a v kurzu ji využijeme do poslední sekundy. 😉

Tak do toho!

Začněte tančit ještě dnes a probuďte v sobě své smyslné "JÁ"! Klikněte na tlačítko níže a na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář. A já se na vás budu těšit v tanečním sále. 🙂

Máte-li ještě nějaké další dotazy, napište mi na juliette@juliettedance.cz.