Online kurz tance pro ženy

     Flirt Dance s Juliette     

Toužíte naučit se tančit, ale:

 • nemáte čas docházet někam na kurz?
 • ve vašem okolí se žádné kurzy nepořádají?
 • stydíte se tančit před cizími lidmi?

A napadlo vás někdy tančit online? 😉

Nenechte se omezovat časem, vzdáleností nebo pocitem vlastní nedokonalosti. Vyzkoušejte ONLINE KURZ FLIRT DANCE!

♥  Žádné složité dojíždění za lektorkou.

♥  Žádný pevný termín. Tančit můžete kdykoliv. Třeba až manžel odejde do práce nebo když děti po obědě usnou.

♥  Doma za zavřenými dveřmi se můžete uvolnit a tanec si užít naplno.

♥  Nemusíte řešit, jak u toho vypadáte a jestli na vás někdo kouká.

 

Flirt dance je smyslný tanec pro ženy, který podpoří vaše zdravé sebevědomí, sebelásku a sex-appeal. A přestože to není žádný striptýz, ocení takový taneček určitě i váš partner.

Abyste se při tanci cítila dobře a sexy, nemusíte vypadat zrovna jako Beyoncé. Ani nějaký ten špek nemusí být na škodu. Plné tvary se naopak snadněji roztančí... 😉 Stačí vědět „jak na to“ a rázem bude taneční parket jen VÁŠ!

Kdo vás kurzem provede?

Jsem Zuzka, alias Juliette a flirt dance učím už šestým rokem. Na svých lekcích vídám, jak se díky tanci ženy mění v sebevědomé „bohyně“.

S nadšením sleduju, jak se postupně rozpouští počáteční ostych a nervozita, a jak si ženy dovolují maximální uvolnění a prožitek.

I vy můžete zažít ten pocit, kdy prostě VÍTE, ŽE JSTE NÁDHERNÁ, SMYSLNÁ A SEXY!

Celý kurz jsem pro vás natočila tak, abyste měla pocit, že jsme spolu na klasické lekci. Přitom nemusíte nikam chodit. Stačí vám jen internet, židle a kousek místa.

Co v kurzu najdete?

Rozcvička

Před každou pohybovou aktivitou je potřeba se pořádně zahřát a připravit se. Předcházíme tak možným úrazům. Proto i v kurzu najdete vidoe s rozcvičkou, která zároveň obsahuje prvky, které následně využijete i v samotné choreografii.

4 výukové lekce

Celou choreografii jsem rozdělila do 4 částí a každé z nich se budeme věnovat v samostatné lekci. A jak říká stará lidová moudrost: „Opakování je matka moudrosti.“ Proto vždy nejprve zopakujeme tu část choreografie, kterou jsme se naučily v předchozích lekcích, a teprve potom navážeme další částí. Budeme tak mít možnost si celou choreografii pořádně „zažít“.

Protažení

Na závěr výuky se vždy společně protáhneme, aby nás druhý den nic nebolelo. Zároveň tak podpoříme pružnost našich těl a příjemně se zrelaxujeme.

Jste zvědavá, jakou choreografii se v kurzu naučíte?
Tady ji máte v provedení taneční skupiny Dancing Naughty Angels:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Navíc ke kurzu získáte zcela zDARma:

 • přístup do uzavřené FB skupiny
  Abychom mohly společně sdílet své zkušenosti a zážitky, vytvořila jsem pro členky kurzu uzavřenou skupinu na facebooku. Můžete si tam přijít pro radu, podporu a povzbuzení, nebo jen sdílet své zkušenosti. Pojďme se vzájemně podpořit a inspirovat.
 • měsíční členství
  Zakoupením kurzu získáte přístup k uveřejněným videím a dalším materiálům na jeden měsíc. V jeho průběhu se můžete k jednotlivým lekcím libovolně vrace.
 • online podpora
  Nebojte se, že byste se podle videí nezvládla tanec naučit. Povedu vás. A pokud byste potřebovala opravdu s něčím poradit, můžete se na mě obrátit prostřednictvím facebooku nebo e-mailem. Nejste v tom sama. 😉

Kolik tento online kurz stojí?

Cena tohoto online kurzu je 990,- Kč.
Při objednání do 30.11.2023 máte 20% slevu!

A co všechno zakoupením kurzu získáte?

❤ Naučíte se kompletní choreografii na píseň LOVE IS A BITCH.
(interpret: Two Feet)

Zjistíte, že bez ohledu na postavu a věk se i vy můžete cítit skvěle. Že i vy umíte být sexy!

Získáte zpět své sebevědomí a sebejistotu.

❤ Osvojíte si spoustu tanečních prvků, ze kterých si pak můžete tvořit své vlastní choreografie.

Pořádně se protáhnete a rozhýbete.

Vyčistíte si hlavu a příjemně se zrelaxujete.

Ale hlavně se skvěle pobavíte! 🙂

Jak mé lekce hodnotí klientky?

Ze začátku jsme se s holkama styděly, ale po 4 hodinách to opravu vypadalo jako sexy tanec a všechny jsme se cítily skvěle! Nejen, že už věřím, že Flirt dance je skutečně pro každého, ale doporučuji především Juliette. Protože její optimismus a úsměv uvolní každého.
Lucie Prušanskáwww.lucieprusanska.cz
Po dvou seminářích jsem si flirt dance úplně zamilovala. Je to druh tance, který je zábavný a dokáže probudit tu opravdovou ženskost. Přitom jednotlivé prvky nejsou až tak náročné. Juliette navíc dokáže velmi pěkně vysvětlit a ukázat. Juliette je úžasná inspirující osoba.
Eva K.klientka Juliette dance
Jsem moc ráda, že jsem díky Julii objevila činnost, která by mohla být i pro mě. Ze sportů jsem vyzkoušela kde co, ale všechno to bylo na mě moc svázané. U Flirt dance a pojetí Julie je super, že každá žena tančí, jak se jí to líbí a jak jí tělo dovolí. Rozhodně doporučuji ;-).
Anežka Mičánkováwww.anezkamicankova.cz
Flirt dance tancuji už nějakou tu dobu a Juliette je jedna z mých nejoblíbenějších lektorek v Brně. Pokud se opravdu chcete cítit jako sexy bohyně, tak neváhejte a určitě vyzkoušejte Flirt dance v Juliette dance. A věřte, že nejen tanec, ale i tuto úžasnou dračici si oblíbíte 🙂
Aneta F.klientka Juliette dance

Tak si to ještě naposledy shrneme...

Zakoupením online kurzu flirt dance s Juliette získáte:

 • 4 výukové lekce flirt dance
 • 1 video s rozcvičkou
 • 1 video se závěrečným protažením
 • 1 kompletní choreografie
 • podpora lektorky i dalších podobně naladěných žen
 • mnoho nových zážitků a zkušeností
 • a to vše NA JEDEN MĚSÍC

Možná vás ještě napadá...

Pro koho je online kurz vhodný?

Jste žena a je vám více než 18 let? Máte při poslechu oblíbené písničky chuť rozvlnit svoje boky? Pak je kurz vhodný právě pro vás! A je úplně jedno, jestli jste malá, vysoká, hubená nebo plnějších tvarů, jestli je vám 20 nebo 60 let. Cítit se a vypadat sexy můžete i vy! Spolu si ukážeme, jak na to. 🙂

Je nutné mít předchozí taneční zkušenosti?

Vůbec ne! Je úplně jedno, jestli jste tancem nepolíbená nebo tančíte už roky. Stačí mít chuť a odhodlání, všechno ostatní se naučíte v kurzu.

Jak dlouho online kurz trvá?

Přístup do kurzu a tím i ke všem lekcím máte měsíc od zakoupení. Je jen na vás, jestli ho projdete za jeden den, nebo si každý týden projdete jen jednu lekci.

Co když z nějakého důvodu nebudu stíhat tempo kurzu?

Tempo kurzu si určujete samy. Po uhrazení kurzu vám budou veškeré materiály zpřístupněny na celý měsíc. Záleží pak už jen na vás, zda celý kurz absolvujete během jednoho dne, nebo si jej rozdělíte do jednotlivých týdnů. Tančete tehdy, kde se vám to hodí a kdy máte chuť.

Na jakou písničku je choreografie vyučovaná v kurzu?

Love is a bitch (interpret: Two Feet)

Tak do toho!

Začněte tančit ještě dnes a probuďte v sobě své smyslné „JÁ“! Klikněte na tlačítko níže a na další stránce vyplňte a odešlete objednávkový formulář. A já se na vás budu těšit uvnitř kurzu. 🙂

Máte-li ještě nějaké další dotazy, napište mi na juliette@juliettedance.cz.