Dálkové ošetření Reiki

Od okamžiku, kdy se začaly šířit první informace o koronaviru, mi pořád rezonuje hlavou jedna myšlenka. Světu chybí láska. Naše zem i vše živé na ní (lidé, zvířata, příroda…) potřebuje více lásky. Sleduju, jak spousta lidí prostřednictvím sociálních sítí nabízí své služby a zamýšlí se nad tím, jak by v současné době mohli pomoci. A přemýšlím o tom i já…

Samozřejmě svým klientkám chci něčím nahradit pozastavenou výuku, ale to vnímám spíše jako rozptýlení, než jako pomoc. Až o víkendu mi to došlo…

Reiki. Znáte ji? Reiki je pro mě (zjednodušeně řečeno) energie lásky. Pro vás, kteří jste o ní nikdy neslyšeli – je to univerzální vesmírná energie, která uzdravuje a harmonizuje. Je k dispozici všem a nemůže ublížit. (Pro více info se podívejte třeba na http://www.reiki-lucie.cz/reiki/)

Jelikož mám potřebné zasvěcení od Mistra Reiki, můžu každému, kdo si to bude přát, zprostředkovat tuto energii, a to i na dálku. Schválně říkám „zprostředkovat“, protože se jedná o vesmírnou energii, ne o mou vlastní. Já jsem v tomto případě pouze prostředníkem.

Rozhodla jsem se tedy, že každému, kdo o to projeví zájem, poskytnu zDARma dálkové léčení Reiki. Záměrem bude posílit přirozenou imunitu těla a utišit rozbouřené emoce. Věřím, že toto je pro většinu z nás nyní aktuální.

Jak toto dálkové ošetření probíhá?

V předem dohodnutý čas zašlu všem zájemcům energii Reiki, která již zajistí vše potřebné.

Pokud budete na toto ošetření přihlášeni, bylo by vhodné, abyste si v daný čas našli chvíli pro sebe. Udělejte si pohodlí, třeba si i pusťte relaxační hudbu a zapalte svíčku. Zkrátka cokoliv, abyste se cítili dobře a pohodlně, a mohli se zklidnit a obrátit do sebe.

Celé ošetření bude trvat 20 min.

Na každého působí energie malinko jinak, nicméně nejčastěji během léčení můžete pociťovat teplo, brnění končetin, ale i uvolnění a klid... Někdo dokonce může usnout, někdo se rozpláče, jiný naopak neucítí nic. Vše je v pořádku.

Pokud nemáte možnost dopřát si v daném čase klid (musíte například utišit plačící dítě nebo cokoliv jiného), nic se neděje. Energie působí i tak. Pouze možná vaše vnímání energie bude slabší, avšak na její působení to nemá vliv.

Po ošetření byste měli dostatečně pít.

Kdy léčení proběhne?

Reiki budu posílat každé pondělí a pátek, vždy ve 20:00.

Energii pošlu všem, kteří odešlou žádost nejpozději v daný den do 19:30. Pro každý termín je potřeba požádat znovu.

Kdo a jak si může o toto ošetření požádat?

Naprosto kdokoliv, bez rozdílu věku či pohlaví.

Každý ale smí žádat jen sám za sebe. Reiki nemůže být poskytnuto bez souhlasu příjemce. Proto prosím - NEŽÁDEJTE O OŠETŘENÍ PRO NĚKOHO DALŠÍHO!
Klidně šiřte tuto adresu dál, ale každý smí žádat ošetření pouze sám pro sebe.

Do formuláře níže vyplňte své jméno a příjmení, do pole e-mail stačí vyplnit „reiki@juliettedance.cz“ (nemusíte vyplňovat svůj e-mail) a do pole „Zpráva“ napište město či obec, kde se v době léčení budete nacházet.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Máte dotazy?

Kontaktujte mě na reiki@juliettedance.cz