Dálkové ošetření Reiki

Od okamžiku, kdy se začaly šířit první informace o koronaviru, mi pořád rezonuje hlavou jedna myšlenka. Světu chybí láska. Naše zem i vše živé na ní (lidé, zvířata, příroda…) potřebuje více lásky. Sleduju, jak spousta lidí prostřednictvím sociálních sítí nabízí své služby a zamýšlí se nad tím, jak by v současné době mohli pomoci. A přemýšlím o tom i já…

Samozřejmě svým klientkám chci něčím nahradit pozastavenou výuku, ale to vnímám spíše jako rozptýlení, než jako pomoc. Až o víkendu mi to došlo…

Reiki. Znáte ji? Reiki je pro mě (zjednodušeně řečeno) energie lásky. Pro vás, kteří jste o ní nikdy neslyšeli – je to univerzální vesmírná energie, která uzdravuje a harmonizuje. Je k dispozici všem a nemůže ublížit. (Pro více info se podívejte třeba na http://www.reiki-lucie.cz/reiki/)

Jelikož mám potřebné zasvěcení od Mistra Reiki, můžu každému, kdo si to bude přát, zprostředkovat tuto energii, a to i na dálku. Schválně říkám „zprostředkovat“, protože se jedná o vesmírnou energii, ne o mou vlastní. Já jsem v tomto případě pouze prostředníkem.

Rozhodla jsem se tedy, že každému, kdo o to projeví zájem, poskytnu zDARma dálkové léčení Reiki. Záměrem bude posílit přirozenou imunitu těla a utišit rozbouřené emoce. Věřím, že toto je pro většinu z nás nyní aktuální.

Jak toto dálkové ošetření probíhá?

V předem dohodnutý čas zašlu všem zájemcům energii Reiki, která již zajistí vše potřebné.

Pokud budete na toto ošetření přihlášeni, bylo by vhodné, abyste si v daný čas našli chvíli pro sebe. Udělejte si pohodlí, třeba si i pusťte relaxační hudbu a zapalte svíčku. Zkrátka cokoliv, abyste se cítili dobře a pohodlně, a mohli se zklidnit a obrátit do sebe.

Celé ošetření bude trvat 20 min.

Na každého působí energie malinko jinak, nicméně nejčastěji během léčení můžete pociťovat teplo, brnění končetin, ale i uvolnění a klid... Někdo dokonce může usnout, někdo se rozpláče, jiný naopak neucítí nic. Vše je v pořádku.

Pokud nemáte možnost dopřát si v daném čase klid (musíte například utišit plačící dítě nebo cokoliv jiného), nic se neděje. Energie působí i tak. Pouze možná vaše vnímání energie bude slabší, avšak na její působení to nemá vliv.

Po ošetření byste měli dostatečně pít.

Kdy léčení proběhne?

Reiki budu posílat každý pátek, vždy ve 20:00.

Energii pošlu všem, kteří odešlou žádost nejpozději v daný den do 19:30. Pro každý termín je potřeba požádat znovu.

Kdo a jak si může o toto ošetření požádat?

Naprosto kdokoliv, bez rozdílu věku či pohlaví.

Každý ale smí žádat jen sám za sebe. Reiki nemůže být poskytnuto bez souhlasu příjemce. Proto prosím - NEŽÁDEJTE O OŠETŘENÍ PRO NĚKOHO DALŠÍHO!
Klidně šiřte tuto adresu dál, ale každý smí žádat ošetření pouze sám pro sebe.

Do formuláře níže vyplňte své jméno a příjmení, do pole e-mail stačí vyplnit „reiki@juliettedance.cz“ (nemusíte vyplňovat svůj e-mail) a do pole „Zpráva“ napište město či obec, kde se v době léčení budete nacházet.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Máte dotazy?

Kontaktujte mě na reiki@juliettedance.cz