Seminář flirt dance (Brno)

Chcete probudit svou smyslnost a cítit se krásná a sexy? Pak přijďte na seminář flirt dance!

Těšit se můžete na:

 • rozcvičku
  Než začneme, je potřeba tělo pořádně zahřát, abychom předcházely zbytečným zraněním.
 • S-faktor
  Tanečně-posilovací a protahovací systém, který tvoří základ flirt dance. Čerpat z něj budeme i při samotném tanci. Už tady se bude nenásilnou formou probouzet naše vnitřní bohyně. ;-)
 • choreografii
  Naučíme se část choreografie na píseň "I FEEL LIKE I'M DROWNING" od Two Feet. Jestli se pak budete cítit na to zatančit ji doma svému partnerovi, to už bude jen a jen na vás... :-)
 • závěrečné protažení
  Aby nás druhý den nic nebolelo, před skončení lekce protáhneme namáhané partie. Ano, i při tanci si totiž můžete dát do těla. :-)
 • tréninkové video
  V závěru semináře si naučenou choreografii natočíme, abyste se k ní mohly kdykoliv vrátit a připomenout si ji. Video nebude nikde zveřejněno, dostanou k němu přístup pouze účastnice semináře. (Účast na natáčení je DOBROVOLNÁ! :-) Nicméně mít nějakou památku je fajn.)

Co s sebou?

Pohodlný oděv umožňující dostatečnou volnost pohybu (doporučuji legíny nebo kraťásky a tričko), vhodné jsou také chrániče na kolena, na nohy ponožky nebo taneční piškoty. Pro větší pocit ženskosti si přes legíny můžete dát třeba i sukýnku nebo šaty. Přineste si také dostatek tekutin. 

17. března 2020
úterý 17:30 - 20:30

Juliette dance
Železniční 5,
Brno-Komárov

Cena: 400,- Kč

Co říkají klientky?

Flirt dance tancuji už nějakou tu dobu a Juliette je jedna z mých nejoblíbenějších lektorek v Brně. Pokud se opravdu chcete cítit jako sexy bohyně, tak neváhejte a určitě vyzkoušejte Flirt dance v Juliette dance. A věřte, že nejen tanec, ale i tuto úžasnou dračici si oblíbíte :-)
Aneta F.
Včera byla Juliette u nás v Břeclavi, kde pro mne a “moje” holky udělala workshop Flirt dance. Musím říct, že to byly naprosto skvěle strávené 4 hodiny! Plné tance, smíchu, vtípků.... ze začátku jsme se styděly, ale po 4 hodinách to opravu vypadalo jako sexy tanec a všechny jsme se cítily skvěle! Nejen, že už věřím, že Flirt dance je skutečně pro každého, ale doporučuji především Juliette. Protože její optimismus a úsměv uvolní každého. Juli, moc děkujeme! A těšime se na příště! :-)
Lucie P.
Jsem moc ráda, že jsem díky Julii objevila činnost, která by mohla být i pro mě. Ze sportů jsem vyzkoušela kde co, ale všechno to bylo na mě moc svázané. U Flirt dance a pojetí Julie je super, že každá žena tančí, jak se jí to líbí a jak jí tělo dovolí. Rozhodně doporučuji ;-).
Anežka M.
Po dvou seminářích, jsem si flirt dance úplně zamilovala. Je to druh tance, který je zábavný a dokáže probudit tu opravdovou ženskost. Přitom jednotlivé prvky nejsou až tak náročné. Juliette navíc dokáže velmi pěkně vysvětlit a ukázat. Pokud zkusíte jako já 4 hod seminář, tak i dobrá posilovna. Juliette je úžasná inspirující osoba.
Eva K.

Máte nějaké další dotazy?

Napište mi na juliette@juliettedance.cz a já na Vaše dotazy ráda odpovím.