Seminář flirt dance - BŘECLAV

Chcete si zpestřit nedělní odpoledne, dát si do těla a rozvlnit boky? Pak přijďte na seminář flirt dance a naučte se novou, smyslnou choreografii.

Těšit se můžete na:

 • rozcvičku
  Než začneme, je potřeba tělo pořádně zahřát, abychom předcházely zbytečným zraněním.
 • S-faktor
  Tanečně-posilovací a protahovací systém, který tvoří základ flirt dance. Čerpat z něj budeme i při samotném tanci.
 • choreografii
  Naučíme se choreografii na konkrétní píseň.
 • závěrečné protažení
  Aby nás druhý den nic nebolelo, před skončení lekce protáhneme namáhané partie. Ano, i při tanci si totiž můžete dát do těla. :-)
 • tréninkové video
  V závěru semináře celou choreografii natočíme, abyste se k ní mohly kdykoliv vrátit a připomenout si ji. Video nebude nikde zveřejněno, dostanou k němu přístup pouze účastnice semináře. (Účast na natáčení je DOBROVOLNÁ! :-) Nicméně mít nějakou památku je fajn.)

Co s sebou?

Pohodlný oděv umožňující dostatečnou volnost pohybu (doporučuji legíny nebo kraťásky a tričko), na nohy ponožky nebo taneční piškoty. Doporučuji vzít si také dostatek tekutin. 

22. března 2020
neděle 8:30 - 12:30

POTÍRNA
Sady 28. října 16, Břeclav
(2. patro)

Cena: 600,- Kč

Co říkají klientky?

Flirt dance tancuji už nějakou tu dobu a Juliette je jedna z mých nejoblíbenějších lektorek v Brně. Pokud se opravdu chcete cítit jako sexy bohyně, tak neváhejte a určitě vyzkoušejte Flirt dance v Juliette dance. A věřte, že nejen tanec, ale i tuto úžasnou dračici si oblíbíte :-)
Aneta F.
Včera byla Juliette u nás v Břeclavi, kde pro mne a “moje” holky udělala workshop Flirt dance. Musím říct, že to byly naprosto skvěle strávené 4 hodiny! Plné tance, smíchu, vtípků.... ze začátku jsme se styděly, ale po 4 hodinách to opravu vypadalo jako sexy tanec a všechny jsme se cítily skvěle! Nejen, že už věřím, že Flirt dance je skutečně pro každého, ale doporučuji především Juliette. Protože její optimismus a úsměv uvolní každého. Juli, moc děkujeme! A těšime se na příště! :-)
Lucie P.
Jsem moc ráda, že jsem díky Julii objevila činnost, která by mohla být i pro mě. Ze sportů jsem vyzkoušela kde co, ale všechno to bylo na mě moc svázané. U Flirt dance a pojetí Julie je super, že každá žena tančí, jak se jí to líbí a jak jí tělo dovolí. Rozhodně doporučuji ;-).
Anežka M.
Po dvou seminářích, jsem si flirt dance úplně zamilovala. Je to druh tance, který je zábavný a dokáže probudit tu opravdovou ženskost. Přitom jednotlivé prvky nejsou až tak náročné. Juliette navíc dokáže velmi pěkně vysvětlit a ukázat. Pokud zkusíte jako já 4 hod seminář, tak i dobrá posilovna. Juliette je úžasná inspirující osoba.
Eva K.

Máte nějaké další dotazy?

Napište mi na juliette@juliettedance.cz a já na Vaše dotazy ráda odpovím.