Kurz flirt dance - Čt 17:00

Chcete udělat něco pro své tělo a baví Vás tanec? Chcete se cítit krásná a sexy, a zvýšit si své sebevědomí?

Přijďte na kurz smyslného tance zvaného flirt dance!

A co Vás během kurzu čeká? Každou lekci se můžete těšit na:

 • rozcvičku
  Než začneme, je potřeba tělo pořádně zahřát, abychom předcházely zbytečným zraněním.
 • S-faktor
  Tanečně-posilovací a protahovací systém, který tvoří základ flirt dance. Čerpat z něj budeme i při samotném tanci.
 • choreografii
  V rámci kurzu je vždy vyučována také choreografie na píseň "High" (Whethan & Dua Lipa).
 • závěrečné protažení
  Aby nás druhý den nic nebolelo, před skončení lekce protáhneme namáhané partie. Ano, i při tanci si totiž můžete dát do těla. :-)

Všechny účastnice kurzu získají přístup do uzavřené FB skupiny, ve které sdílíme mimo jiné především videa z lekcí pro tréninkové účely.

Nemůžete-li se tedy lekce z nějakých důvodů zúčastnit, máte možnost trénovat doma.

V rámci kurzu máte také možnost nahradit si až 3 lekce v jiném, aktuálně probíhajícím kurzu.

Co s sebou na lekci?

Pohodlný oděv umožňující dostatečnou volnost pohybu (doporučuji legíny nebo kraťásky a tričko), na nohy ponožky nebo taneční piškoty. Doporučuji také taneční chrániče nebo návleky na kolena a dostatek tekutin. 

Pozn.: Výuka neprobíhá 30. dubna 2020.

Pozn.1: Kurz bude otevřen při min. počtu 3 přihlášených. Při nenaplnění kurzu Vám bude kurzovné vráceno zpět na bankovní účet, ze kterého byla úhrada kurzu provedena.

od 12. března
do 18. června 2020

čtvrtek 17:00 - 18:00
(14 x 60 minut)

Juliette dance
Železniční 5,
Brno-Komárov

Cena: 1.680,- Kč

Co říkají klientky?

Jsem moc ráda, že jsem díky Julii objevila činnost, která by mohla být i pro mě. Ze sportů jsem vyzkoušela kde co, ale všechno to bylo na mě moc svázané. U Flirt dance a pojetí Julie je super, že každá žena tančí, jak se jí to líbí a jak jí tělo dovolí. Rozhodně doporučuji ;-).
Anežka M.
Flirt dance tancuji už nějakou tu dobu a Juliette je jedna z mých nejoblíbenějších lektorek v Brně. Pokud se opravdu chcete cítit jako sexy bohyně, tak neváhejte a určitě vyzkoušejte Flirt dance v Juliette dance. A věřte, že nejen tanec, ale i tuto úžasnou dračici si oblíbíte :-)
Aneta F.
Včera byla Juliette u nás v Břeclavi, kde pro mne a “moje” holky udělala workshop Flirt dance. Musím říct, že to byly naprosto skvěle strávené 4 hodiny! Plné tance, smíchu, vtípků.... ze začátku jsme se styděly, ale po 4 hodinách to opravu vypadalo jako sexy tanec a všechny jsme se cítily skvěle! Nejen, že už věřím, že Flirt dance je skutečně pro každého, ale doporučuji především Juliette. Protože její optimismus a úsměv uvolní každého. Juli, moc děkujeme! A těšime se na příště! :-)
Lucie P.
Po dvou seminářích, jsem si flirt dance úplně zamilovala. Je to druh tance, který je zábavný a dokáže probudit tu opravdovou ženskost. Přitom jednotlivé prvky nejsou až tak náročné. Juliette navíc dokáže velmi pěkně vysvětlit a ukázat. Pokud zkusíte jako já 4 hod seminář, tak i dobrá posilovna. Juliette je úžasná inspirující osoba.
Eva K.

Máte nějaké další dotazy?

Napište mi na juliette@juliettedance.cz a já na Vaše dotazy ráda odpovím.