Toužíte tančit? Chcete se cítit krásná, smyslná a sexy? A chcete se při tom všem i dobře bavit?

Potom si nenechte ujít kurz smyslného tance pro ženy zvaného

Flirt dance

Flirt dance je smyslný tanec pro ženy, který podpoří vaše zdravé sebevědomí, sebelásku a sex-appeal. A přestože to není žádný striptýz, ocení takový taneček určitě i váš partner.

Kdy?

úterý 16:40 - 17:40
od 5. října do 7. prosince 2021

Kde?

Fitspine centrum
Sady 28. října 16, Břeclav
(2. patro)

Cena?

1.500,- Kč
(10 x 60 min)

Pro koho je kurz vhodný?

Pro všechny ženy starší 18 let, bez ohledu na dosavadní taneční zkušenosti. Horní věková hranice neexistuje. 🙂

Co s sebou na lekci?

Pohodlný oděv umožňující dostatečnou volnost pohybu (doporučuji legíny nebo kraťásky a tričko), na nohy ponožky nebo taneční piškoty. Doporučuji také dostatek tekutin. 

Kdo vás kurzem provede?

Jsem Juliette a flirt dance učím už šestým rokem. Na svých lekcích vídám, jak se díky tanci ženy mění v sebevědomé „bohyně“.

S nadšením sleduju, jak se postupně rozpouští počáteční ostych a nervozita, a jak si ženy dovolují maximální uvolnění a prožitek.

I vy můžete zažít ten pocit, kdy prostě VÍTE, ŽE JSTE NÁDHERNÁ, SMYSLNÁ A SEXY!

Co o flirt dance říkají mé klientky?

Jsem moc ráda, že jsem díky Julii objevila činnost, která by mohla být i pro mě. Ze sportů jsem vyzkoušela kde co, ale všechno to bylo na mě moc svázané. U Flirt dance a pojetí Julie je super, že každá žena tančí, jak se jí to líbí a jak jí tělo dovolí. Rozhodně doporučuji ;-).
Anežka M.
Flirt dance tancuji už nějakou tu dobu a Juliette je jedna z mých nejoblíbenějších lektorek v Brně. Pokud se opravdu chcete cítit jako sexy bohyně, tak neváhejte a určitě vyzkoušejte Flirt dance v Juliette dance. A věřte, že nejen tanec, ale i tuto úžasnou dračici si oblíbíte 🙂
Aneta F.
Včera byla Juliette u nás v Břeclavi, kde pro mne a “moje” holky udělala workshop Flirt dance. Musím říct, že to byly naprosto skvěle strávené 4 hodiny! Plné tance, smíchu, vtípků.... ze začátku jsme se styděly, ale po 4 hodinách to opravu vypadalo jako sexy tanec a všechny jsme se cítily skvěle! Nejen, že už věřím, že Flirt dance je skutečně pro každého, ale doporučuji především Juliette. Protože její optimismus a úsměv uvolní každého. Juli, moc děkujeme! A těšime se na příště! 🙂
Lucie P.
Po dvou seminářích, jsem si flirt dance úplně zamilovala. Je to druh tance, který je zábavný a dokáže probudit tu opravdovou ženskost. Přitom jednotlivé prvky nejsou až tak náročné. Juliette navíc dokáže velmi pěkně vysvětlit a ukázat. Pokud zkusíte jako já 4 hod seminář, tak i dobrá posilovna. Juliette je úžasná inspirující osoba.
Eva K.

Pozn.: Kurz bude otevřen při min. počtu 6 přihlášených.

Máte nějaké další dotazy?

Napište mi na juliette@juliettedance.cz a já na Vaše dotazy ráda odpovím.